tav4

 

tav1

 

tav2

 

tav3

 

 

Firmamız 1985 yılından beri Kayseri’de yumurta üreticiliği yapmaktadır. 2014 yılında bünyemize katmış olduğumuz 2500 m2 kapalı alana sahip yumurta kırım ve pastörizasyon entegre tesisimizde el değmeden sistematik bir şekilde kırım ve pastörizasyon hizmeti vermekteyiz.

Borazan pastörize yumurta Kalite Yönetim Sistemini hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarların beklentilerini karşılamak amacıyla kanun, yönetmelik, standartlar ve şirket politikalarına göre üretim yapmaktadır.

Ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin gelişimlerini desteklemek amacıyla, en kaliteli ve en ekonomik girdileri temin ederek rekabet gücümüzü arttırmak ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan ürünlerin üretilmesi ve sunulması için her kademedeki çalışanlarımıza eğitim vererek kalite yönetim sistemine katılmalarını sağlamak amacıyla hizmetimizin her aşamasında hijyen kurallarına uyarak insan sağlığına uygun, güvenilir ürünler elde etmek ve müşterilerimize sunmak.Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini göz önünde bulundurarak düzeltici ve önleyici faaliyetleri etkin kılmak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek ilkesini benimseyerek üretim yapmaktayız.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

BORAZAN TAVUKÇULUK

 tarim      logoparlak1

tavuk

 

İletişim

 Phone: 0 352 283 10 10  

 Email: info@borazanyumurta.com

Top of Page